Maandag
16:45 uur - 50 min 17:35 uur Vrijrijden V2 Marielle / Merel/ Stage Megan
17:35 uur - 50 min 18:25 uur Vrijrijden V1 Mariëlle /Lisette
18:25 uur - 45 min 19:10 uur Roldansen R4 Sylvia/Yentl/Kim/Daphne
19:10 uur - 50 min 20:00 uur Figuren F1/
Recreanten
Mariëlle/Merel/Sharon
20:00 uur - 60 min 21:00 uur Grote Groep Marcia/Mariëlle
21:00 uur - 60 min 22:00 uur Kleine Groep Mariëlle/Marcia
22:00 uur - 30 min 22:30 uur Grote Kwartet 1 Mariëlle
Droogtraingen
17:40 uur - 35 min 18:15 uur V2 Stage/Megan
18:30 uur - 35 min 19:05 uur V1 Stage/Megan

Woensdag
15:30 uur - 60 min 16:30 uur Vrijrijden V5 Margareth/Toos/Iris/Merel/Kim
16:30 uur - 40 min 17:10 uur Solo dans pupillen
(Carlos Tango en Basis)
Daphne/Kim/Yentl
17:10 uur - 50 min 18:00 uur Vrijrijden V2 Marielle/Merel
18:00 uur - 50 min 18:50 uur Figuren F1/
Pirouette basis V3-V4
Marielle/Merel/ Stage Megan
18:50 uur - 25 min 19:15 uur Pirouette V2 +
Merel Meentzen
en Daphne Voogd
Marielle/Stage Megan
19:15 uur - 25 min 19:40 uur Pirouette V1 +
Romy Van Baggem
Marielle/Lisette
19:40 uur - 50 min 20:30 uur Vrijrijden V1 Marielle/Lisette
Droogtraingen
17:15 uur - 35 min 17:50 uur V4 Stage/Megan

Vrijdag
16:30 uur - 45 min 17:15 uur Roldansen R 2 Verplicht Sylvia/Daphne/ Stage Megan
17:15 uur - 30 min 17:45 uur Jeugdgroep 1 Sylvia
17:45 uur - 45 min 18:30 uur Roldansen R 1 Verplicht Sylvia
18:30 uur - 45 min 19:15 uur Roldansen R 2 Vrije dans Sylvia/Daphne/ Stage Megan
19:15 uur - 45 min 20:00 uur Roldansen R 1 Vrije dans Sylvia
20:00 uur - 60 min 21:00 uur V4 vrijrijden Lisa/Merel
21:00 uur - 60 min 22:00 uur V3 vrijrijden Lisette/Lisa
Droogtraingen
20:10 uur - 35 min 20:45 uur V3 Stage Megan

Zaterdag
8:00 uur - 45 min 8:45 uur Roldansen R 3 Verplicht Sharon/Daphne/Kim
8:45 uur - 30 min 9:15 uur Training voor leden
van 2008 en jonger
Sharon/Daphne/Kim/Merel
9:15 uur - 45 min 10:00 uur Roldansen R 3 Vrije dans Sharon/Daphne/Kim
Maandag
17:15 uur - 17:40 uur wonderlijke taferelen Daphne/Eylisch
17:40 uur - 18:05 uur Labyrinth Lisa/Dapne/Megan
18:05 uur - 18:30 uur Swing Lisa/Eylisch/Megan
18:30 uur - 19:00 uur Diep in de zee 1 en 2 Marielle/Lisette
19:00 uur - 19:30 uur Welkom to Wonderland Marielle/Henriette
19:30 uur - 20:00 uur Groot kwartet 1 en 2
(incl. Whitered rose)
Marielle
20:00 uur - 20:30 uur Dance of the Maya's Marcia
20:30 uur - 21:15 uur Grote groep/Kleine groep Marcia/Mariëlle
21:15 uur -   22:00 uur   Kleine groep/Grote groep   Mariëlle/Marcia
Woensdag
14:30 uur - 14:55 uur Troetelberen Marielle
14:55 uur - 15:15 uur Diep in de zee 3 Marielle
15:15 uur - 15:40 uur Helping Grumbely Marielle/Merel
15:40 uur - 16:40 uur Vrijrijden V2 Marielle/Merel
16:40 uur - 17:05 uur Stinkdieren Marielle/Margreth/Merel
17:05 uur -   18:00 uur   V5 + proefrijders   Toos/Margreth Iris/Yentl/Fenna/Kim/Elena
Donderdag
17:15 uur - 17:40 uur Ratten Marielle/Lisa/Megan
17:40 uur - 18:05 uur Jeugdkwartet 2 Marielle/Merel
18:05 uur - 19:05 uur Vrijrijden V3 Lisette/Marielle
19:05 uur - 20:05 uur Vrijrijden V1 Marielle/Lisette
20:05 uur - 21:00 uur Figuren F1 Marielle/Lisette/Lisa
20:05 uur - 21:00 uur Recreanten vanaf 5 november wordt zo spoedig mogelijk ingevuld
Zaterdag
08:30 uur -   09:30 uur   V4 vrijrijden   Lisa/Megan/Elena
09:30 uur -   09:55 uur   Jeugdkwartet 3 (incl. Happy)   Lisette/Daphne/Eylisch
09:55 uur -   10:40 uur   Figuren F2   Lisette/Sylvia/Lisa/Megan
10:40 uur -   11:40 uur   Roldansen R1   Sylvia/Kim/Yentl
11:40 uur -   12:40 uur   Roldansen R2   Sylvia/Daphne/Megan
12:40 uur -   13:40 uur   Roldansen R3   Megan/Eylisch/Elena/Kim onder begeleiding van Sylvia
13:40 uur -   14:05 uur   Pardoes en Pardijn   Sylvia/Elena
14:05 uur -   14:35 uur   Jeugdgroep 1   Sylvia/Megan
14:35 uur -   15:00 uur   I can...can you   Sylvia/Megan
Er geldt op dit moment geen aangepast rooster.

De vrienden van KRC Rolling