Eindshow

Groepsindeling

Overzicht van de groepsindeling vanaf 12 oktober 2015

Groepen
V1 - Mariëlle/Lisette V2 - Mariëlle/Merel V3 - Lisette/Mariëlle
Sylvia Pistorius
Lisa van Trigt
Sharon Felter
Megan Bus
Nina Ghamari
Kylie Helsdingen
Arcangela Stamegna
Kim Coenen
Natalie Hengst
Sue During
Karen Baruchello
Esmée Verkerk
Rosa Maniran
Yentl Felter
Yesslin Fama
Milou Klijn
Djemylee van Blitterswijk
Nova van Vliet
Maureen Versteeg
Destiny Ibrahim
Quinty van Lare
Romy van Baggem
Romy Sprokkerieft
Kiki van Zijl
Elena Selles
Merel Meentzen
Iris van Trigt
Daphne Voogd
Tessa Vrijhoeven
Sylvana Bijlsma
Eylisch Brens
Sterre van de Wulp
Rosa van Trigt
Sven Helsdingen





V4 - Lisa/Megan/Elena V5 - Toos/Margreth
Proefrijders Iris/Yentl/
Fenna/Kim/Elena

Demi Jonkers
Fenna ten Hove
Sem Fokkelman
Rochelle Bovenlander
Romy Jonkers
Melanie Eijndhoven
Chelsey Fama
Amber Wesdijk
Ginger Ruis
Joyce Schoonhoven
Elwin Wesdijk
Jesse Wesdijk
Indy Ruis
Kayleigh Pol
Nanne Benjamins
Thera Goes
Estee Sparreboom
Nova Schuit
Emily Mensink
Yill van Empel
Tosca Schaap
Daisy van Manson

+Proefrijders
Danai Zolotakis






Figuren
F1 - Mariëlle/Lisette/
Lisa
F2 - Lisette/Sylvia/
Lisa/Megan

Natasja Flantua
Elena Selles
Kylie Helsdingen
Arcangela Stamegna
Eylisch Brens
Karen Baruchello
Sue During
Natalie Hengst
Esmée Verkerk
Rosa Maniran
Yentl Felter
Amber Wesdijk
Milou Klijn
Djemylee van Blitterswijk
Nova van Vliet
Maureen Versteeg
Elwin Wesdijk
Jesse Wesdijk
Destiny Ibrahim
Quinty van Lare






Roldansen
R1 - Sylvia/Kim/Yentl
R2 - Sylvia/Daphne/
Megan
R3 - Megan/Eylisch/
Elena/Kim
onder begeleiding
van Sylvia
Sharon Felter
lisa van Trigt
Megan Bus
Nina Ghamari
Merel Meentzen
Elena Selles
Eylisch Brens
Kylie Helsdingen
Daphne Voogd
Tessa Vrijhoeven
Indy Ruis
Destiny Ibrahim
Quinty van Lare
Kim Coenen
Karen Baruchello
Sem Fokkelman
Natalie Hengst
Fenna ten Hove
Rosa van Trigt
Esmée Verkerk
Yentl Felter
Yesslin Fama
Amber Westdijk
Djemylee van Blitterswijk
Nova van Vliet
Maureen Versteeg
Iris van Trigt
Sylvana Bijlsma
Sterre van de Wulp
Demi Jonkers
Rochelle Bovenlander
Melanie Eijndhoven
Chelsey Fama
Romy Jonkers
Ginger Ruis
Schoonhoven, Joyce
Elwin Wesdijk
Jesse Wesdijk

 

Rooster van 12 oktober - 11 december 2015

Maandag
17:15 uur -
17:40 uur
wonderlijke taferelen
Daphne/Eylisch
17:40 uur -
18:05 uur
Labyrinth
Lisa/Dapne/Megan
18:05 uur -
18:30 uur
Swing
Lisa/Eylisch/Megan
18:30 uur -
19:00 uur
Diep in de zee 1 en 2
Marielle/Lisette
19:00 uur -
19:30 uur
Welkom to Wonderland
Marielle/Henriette
19:30 uur -
20:00 uur
Groot kwartet 1 en 2
(incl. Whitered rose)

Marielle
20:00 uur -
20:30 uur
Dance of the Maya's
Marcia
20:30 uur -
21:15 uur
Grote groep/Kleine groep
Marcia/Mariëlle
21:15 uur - 22:00 uur Kleine groep/Grote groep Mariëlle/Marcia
Woensdag
14:30 uur -
14:55 uur
Troetelberen
Marielle
14:55 uur -
15:15 uur
Diep in de zee 3
Marielle
15:15 uur -
15:40 uur
Helping Grumbely
Marielle/Merel
15:40 uur -
16:40 uur
Vrijrijden V2
Marielle/Merel
16:40 uur -
17:05 uur
Stinkdieren
Marielle/Margreth/Merel
17:05 uur - 18:00 uur V5 + proefrijders Toos/Margreth Iris/Yentl/Fenna/Kim/Elena
Donderdag
17:15 uur -
17:40 uur
Ratten
Marielle/Lisa/Megan
17:40 uur -
18:05 uur
Jeugdkwartet 2
Marielle/Merel
18:05 uur -
19:05 uur
Vrijrijden V3
Lisette/Marielle
19:05 uur -
20:05 uur
Vrijrijden V1
Marielle/Lisette
20:05 uur -
21:00 uur
Figuren F1
Marielle/Lisette/Lisa
20:05 uur -
21:00 uur
Recreanten vanaf 5 november
wordt zo spoedig mogelijk ingevuld
Zaterdag
08:30 uur - 09:30 uur V4 vrijrijden Lisa/Megan/Elena
09:30 uur - 09:55 uur Jeugdkwartet 3 (incl. Happy) Lisette/Daphne/Eylisch
09:55 uur - 10:40 uur Figuren F2 Lisette/Sylvia/Lisa/Megan
10:40 uur - 11:40 uur Roldansen R1 Sylvia/Kim/Yentl
11:40 uur - 12:40 uur Roldansen R2 Sylvia/Daphne/Megan
12:40 uur - 13:40 uur Roldansen R3 Megan/Eylisch/Elena/Kim onder begeleiding van Sylvia
13:40 uur - 14:05 uur Pardoes en Pardijn Sylvia/Elena
14:05 uur - 14:35 uur Jeugdgroep 1 Sylvia/Megan
14:35 uur - 15:00 uur I can...can you Sylvia/Megan

Aangepast rooster

Er geldt op dit moment geen aangepast rooster.

Aanvullende gegevens