Leden

Rosa van Trigt

  • Afdrukken

Naam Rosa van Trigt
Geboortedatum 14-03-2001
Lid sinds 2005
Klasse Vrijrijden Espoir C
Klasse Roldansen
Espoir B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen
2016
Datum Klasse Evenement/plaats Show Vrijrijden Roldansen
04-06 Espoir B Int. Klasse Mierlo - 11 -
29-05 Espoir B Int. Klasse Dans Mierlo - - 9
23-04 Espoir B Int. klasse Nieuwegein - 10 -
09/10-04 Espoir B Int. Klasse Dans Zaandam - - 7
30-01 Jeugdgroep 2 NK Show Almere 7 - -
2015
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Roldansen
03-10 Klasse 3 NRB Cup Zaandam - 6 4
26-09 Gevorderd B Vrije Klasse Kerkdriel - 4 -
06/07-06 Promo C Int. + Promo Klasse Nieuwegein - - 12
09/10-05 Gevorderd B Vrije Klasse Zaandam - 3 -
14/15-03 Espoir/Promo C Int. Klasse, Kerkdriel - - 14
07-02 Jeugdgroep 2 NK Show Almere - 10 -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
02-11 klasse 12-14 jaar Team 2 Teamwedstrijd Zaandam - -

Team

3

04-10 Promo B NRB Cup, Nieuwegein - 7 -
06-07 Mini's/Promo B Clubkampioenschappen - 5 -
27/29-06 Espoirs NK Zaandam 8 - -
15-06 Promo B Promo Klasse, Mierlo - 7 -
23/25-05 Promo B SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 5 -
10/11-05 Espoirs Int, Klasse, Zaandam 6 - -
16-03 Espoirs Int. Klasse, Mierlo 7 - -
23-02 Promo B Promo Klasse, Mierlo - 5 -
25-01 Jeugdgroep 2 NK Show Almere - 7 -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
03-11

Klasse 12-13 jaar

Team 2

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

5

Team

2

06-10 Pupil B1 NRB-Cup, Kerkdriel - 2 -
21/23-06 Aspirant A NK. Mierlo 5 - -
09-06 Pupil B1 Kerkdriel - 13 -
25/26-05 Aspirant A Zaandam 6 - -
20/21-04 Aspirant A Nieuwegein 5 - -
14-04 Pupil B1 Nieuwegein - 1 -
16-03 Figuurtest Aspirant Nieuwegein Geslaagd - -
02-03 Pupil B Clubkampioenschappen - 2 -
26-01 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 7 -
2012
Datum.... Klasse Evenement/plaats............... Figuren Vrijrijden Combinatie
21-10 tot 12 jaar

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

11

Team

4

22/24-06 Pupil A NK Nieuwegein 9 11 6
12/13-05 Pupil A Beek en Donk/Valkenswaard 9 10 6
21-04 Pré Pupil B Valkenswaard 2 2 1
6/8-04 Mini Girls Saen Trophy, Zaandam - 15 -
01-04 Vrijrijtest Pupil A Zaandam - Geslaagd -
01-04 Figuurtest Pupil A Zaandam Geslaagd - -
31-03 Pré-Pupil B Clubkampioenschappen - 1 -
11-02 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 6 -
2011
Datum Klasse................... Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
05-11 Pré-pupil A/B

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

3

Team

1

2008
Datum Klasse Evenement/plaats....................... Figuren Vrijrijden Combinatie
19-10 Rolrinckel A

Clubkampioenschappen

- 2 -
18-05 Rolrinckel A Nieuwegein - 2 -