Leden

Arcangela Stamegna

Naam Arcangela Stamegna
Geboortedatum 27-06-2000
Lid sinds 2006
Klasse Vrijrijden Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen

2016

Datum

Klasse Evenement/plaats Show Vrijrijden Combinatie
20/22-10 Jeugd Interland Zurich 17
02/03-07 Jeugd NK Nieuwegein - 3 -
05-06 Jeugd Int. Klasse Mierlo - 3 -

24-04

Jeugd Int. Klasse Nieuwegein - 2 -
30-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere 2 - -
30-01 Klein Kwartet 1 Nk Show Almere 2 - -
30-01 Kleine Groep NK Show Almere 2 - -
30-01 Grote Groep NK Show Almere 2 - -

2015

Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
22/25-10 Cadet Interland Duitsland - 14 -
27/28-06 Cadet NK Mierlo 2 2 -
30/31-05 Cadet Int. + Promo Klasse Zaandam 3 3 -
23/24-05 Cadet SBS Trophy Brain L'Alleud België - 4 -
30-04/2-5 Grote Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 11 -
30-04/2-5 Jeugd Kwartet 1 EK Show Bremerhaven, Duitsland - 12 -
18/19-04 Cadet Int. + Promo klasse Kerkdriel 2 2 -
03/05-04 Cadet Saen Trophy Zaandam 5 5 4
07-02 Grote Groep NK Show Almere - 3 -
07-02 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 -
07-02 Klein Kwartet 1 NK Show Almere - 1 -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
02-11 Klasse 12-14 jaar Team 1 Teamwedstrijd Zaandam - -

Team

1

23/25-10 Cadet Interland Bergen Op Zoom - 13 -
06-07 Cadet Clubkampioenschappen - 1 -
27/29-06 Cadet NK Zaandam 3 3 2
23/25-05 Cadet SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 4 -
10/11-05 Cadet Int. Klasse, Zaandam 3 4 2
25/26-04 Cadet Kwartet EK Show Almere - 12 -
25/26-04 Jeugdgroep 1 EK Show Almere - 13 -
13-04 Cadet Int. Klasse. Kerkdriel - 3 -
04/06-04 Cadet Saen Trophy, Zaandam 5 10 5
16-03 Cadet Int. Klasse, Mierlo 3 - -
25-01 Grote Groep NK Show Almere - 4 -
25-01 Cadet Kwartet NK Show Almere - 2 -
25-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
03-11

Klasse 12-13 jaar

Team 1

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

1

Team

1

15-10 Espoir Europacup Guyan Meastras, Frankrijk - 16 -
10/12-10 Espoir Interland Zürich, Zwitserland - 9 -
28/30-06 Espoir Prestige Int. Parijs, Frankrijk - 3 -
21/23-06 Aspirant A NK. Mierlo 2 1 2
25/26-05 Aspirant A Zaandam 2 1 2
20/21-04 Aspirant A Nieuwegein 2 1 1
05/07-04 Espoir Saen Roller Trophy, Zaandam - 2 -
02-03 Aspirant A Clubkampioenschappen - 1 -
26-01 Grote Groep NK Show Rotterdam - 2 -
26-01 Cadet Kwartet NK Show Rotterdam - 2 -
26-01 Jeugdgroep 1 NK Show Rotterdam - 3 -
2012
Datum Klasse Evenement/plaats..................... Figuren Vrijrijden Combinatie
01/03-11 Aspirant Interland Smorum, Denemarken - 10 -
24/27-10 Espoir

Europacup Peredes, Portugal

-

15

-

21-10 tot 12 jaar

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

2

Team

1

26-06/01-7 Espoir Prestige Int. Parijs, Frankrijk - 19 -
22/24-06 Aspirant A NK. Nieuwegein 2 1 1
12/13-05 Aspirant A Beek en Donk/Valkenswaard 5 3 3
14/15-04 Aspirant A Nieuwegein/Mierlo 2 2 2
6/8-04 Espoir Saen Trophy, Zaandam - 6 -
31-3 Aspirant A Clubkampioenschappen - 1 -
11-02 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 6 -
29-01 Vrijrijtest Aspirant Kerkdriel - Geslaagd -
29-01 Figurentest Aspirant Kerkdriel Geslaagd - -
2011
Datum....... Klasse.................... Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
06-11 Jonger dan 12 jaar

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

4

Team

1

31-10/5-11 Mini's Europacup Gujan Mestras, Frankrijk - 13 -
21/22-10. Mini's Interland Well am Rhein, Duitsland - 13 -
2010
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
30-01 Vrijrijtest Pupil - Geslaagd -
2009
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
21-03 Pré-pupil A Zaandam - 1 -
2008
Datum....... Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
23-11 Vrijrijtest Pré-pupil.

 

-

Geslaagd

-

01-11 Rolrinckel A/B.

Teamwedstrijd

Zaandam

-

Individueel

2

Team

2

19-10 Rolrinckel B Clubkampioenschappen - 1 -
18-05 Rolrinckel B Nieuwegein - 7 -
02-03 Rolrinckel B. Zaandam - 4 -

Aanvullende gegevens