Leden

Kim Coenen

  • Afdrukken

Naam Kim Coenen
Geboortedatum 25-06-2001
Lid sinds 2008
Klasse Vrijrijden Jeugd
Klasse Roldansen

Jeugd

Trainster roldansen

R1 en R4 en

schaatsvaardigheid

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen
2016
Datum Klasse Evenement/plaats Show Vrijrijden Combinatie Roldansen
13/15-10 Cadet Hettange 23
02/03-07 Cadet NK Nieuwegein - 5 - -
25/26-06 Cadet NK Dans Kerkdriel - - - 3
05-06 Cadet Int. Klasse Mierlo - 5 - -
28-05 Cadet Int. Klasse Dans Mierlo - - - 3
06/07-05 Cadet Crystal Tulip Cup Moerkapelle - - - 11
24-04 Cadet Int. Klasse Nieuwegein - 4 - -
09/10-04 Cadet Int. Klasse Dans Zaandam - - - 2
30-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere 2 - - -
30-01 Klein Kwartet 1 NK Show Almere 2 - - -
30-01 Grote Groep NK Show Almere 2 - - -
2015
Datum Klasse Evenement-plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
08/10-10 Cadet Int. Dans Hettange, Frankrijk - - - 27
27/28-06 Cadet NK Mierlo - 3 - -
19/20-06 Cadet NK Moerkapelle - - - 3
06/07-06 Cadet Int. + Promo Klasse nieuwegein - - - 2
30/31-05 Cadet Int. + Promo Klasse Zaandam - 2 - -
15/16-05 Cadet Crystal Tulip Cup Moerkapelle - - - 15
30-4/2-5 Grote Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 11 - -
30-4/2-5 Jeugd Kwartet 1 EK Show Bremerhaven, Duitsland - 12 - -
18/19-04 Cadet Int. + Promo Klasse Kerkdriel - 3 - -
03/06-04 Cadet Int. Dance Contest, Issey des Moulineaux, Frankrijk - - - 18
14/15-03 Cadet Int. Klasse Kerkdriel - - - 3
07-02 Grote Groep NK Show Almere - 3 - -
07-02 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
02-11 Klasse 12-14 jaar Team 1 Teamwedstrijd Zaandam - -

Team

1

-
23/25-10 Espoirs Interland               Bergen Op Zoom - 14 - -
06-07 Espoirs Clubkampioenschappen - 3 - 2
27/29-06 Espoirs NK Zaandam - 5 - 4
14-06 Espoirs Int. Klasse, Mierlo - - - 5
29/31-05 Espoirs Crystal Tulip - - - 15
23/25-05 Espoirs SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 7 - 2
10/11-05 Espoirs Int. Klasse, Zaandam - 4 - -
25/26-04 Cadet Kwartet EK Show Almere - 12 - -
25/26-04 Jeugdgroep 1 EK Show Almere - 13 - -
13-04 Espoirs Int. Klasse, Kerkdriel + vrije dans - 5 - 2
04/06-04 Espoirs Saen Trophy, Zaandam - 6 - -
15-03 Espoirs Int. Klasse, Verplichte dans, Bergen op Zoom - - - 1
25-01 Grote Groep NK Show Almere - 4 - -
25-01 Cadet Kwartet NK Show Almere - 2 - -
25-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
03-11

Klasse 12-13 jaar

Team 1

Teamwedtrijd

Nieuwegein

-

Individueel

3

Team

1

-
10/12-10 Espoir Interland Zürich, Zwitserland - 16 - -
03/05-10 Espoir Int. Dans Hettange, Frankrijk - - - 20
21/23-06 Aspirant A NK Mierlo 4 3 3 2
01-06 Aspirant Roldanswedstrijd Mierlo - - - 2
25/26-05 Aspirant A Zaandam 4 4 3 -
11-05 Aspirant Roldanswedstrijd Moerkapelle - - - 6
20/21-04 Aspirant A Nieuwegein 4 3 3 -
05/07-04 Espoir Saen Roller Trophy, Zaandam - 6 - -
16-03 Figuurtest Aspirant Nieuwegein Geslaagd - - -
02-03 Aspirant A Clubkampioenschappen - 3 - -
24-02 Vrijrijtest Aspirant Mierlo - Geslaagd - -
26-01 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 7 - -
2012
Datum.... Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
21-10 tot 12 Jaar

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

7

Team

4

-
29-06/1-7 Mini's Prestige Int. Parijs, Frankrijk - 16 - -
22/24-06 Pupil A NK Nieuwegein 7 3 4 -
12/13-05 Pupil A Beek en Donk/Valkenswaard 3 3 2 -
14/15-04 Pupil A Nieuwegein/Mierlo 4 2 4 -
6/8-04 Mini Girls Saen Trophy, Zaandam - 14 - -
31-03 Pupil A Clubkampioenschappen - 2 - -
11-02 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 6 - -
2011
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
27-11 Figurentest Pupil Valkenswaard Geslaagd - - -
06-11 tot 12 jaar

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

5

Team

3

-
05-06 Pupil A Nieuwegein - 5 - -
28-05 Pré-pupil A Kerkdriel 3 - - -
14/15-05 Pupil A

Open zuidelijk kampioenschap

Valkenswaard

- 6 - -
03-04 Pupil A Cubkampioenschappen - 4 - -
01-03 Pupil A NK Solo Mierlo - 5 - -
27-02 Vrijrijtest Pupil Mierlo - Geslaagd - -
05-02 Jeugdgroep 2 NK Show Kerkdriel - 9 - -
2010
Datum Klasse Evenement/plaats......... Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
12-09 Pré-pupil A Clubkampioenschappen - 3 - -
19-06 Pré-pupil A Mierlo - 8 - -
28-03 Vrijrijtest Pré-pupil. Zaandam - Geslaagd - -
14-03 Rolrinckel B Nieuwegein - 1 - -
Februarie Jeugdgroep NK Show Mierlo - 4 - -
2009
Datum Klasse.................. Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
06-11 Rolrinckel A/B

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

4

team

1

-
12-09 Rolrinckel B Clubkampioenschappen - 1 - -
16-05 Rolrinckel B Winschoten - 2 - -
14-03 Rolrinckel B Moerkapelle - 1 - -