Leden

Elena Selles

  • Afdrukken

Naam Elena Selles
Geboortedatum 22-06-1999
Lid sinds 2007
Klasse Vrijrijden Espoir C
Klasse Figuren Cadet B
Klasse Dansen Jeugd

 

 

 

 

 

 

Uitslagen
2016
Datum Klasse Evenement/plaats Show Vrijrijden Roldansen
28-05 Jeugd Int. Klasse Dans Mierlo - - 10
21-05 Espoir C C Klasse Wedstrijd Nieuwegein - 5 -
06/07-05 Jeugd Crystal Tulip Cup Moerkapelle - - 11
09/10-04 Jeugd Int. Klasse Dans Zaandam - - 8
30-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere 2 - -
30-01 Kleine Groep NK Show Almere 2 - -
30-01 Grote Groep NK Show Almere 2 - -
2015
Datum Klasse Evenement/klasse Figuren Vrijrijden Roldansen
03-10 Klasse 5 NRB Cup Zaandam - - 4
03-10 Klasse 4 NRB Cup Zaandam 1 - -
06/07-06 Promo D Int. + Promo Klasse Nieuwegein - - 8
30/31-05 Promo D Int. + Promo Klasse Zaandam 6 8 -
30-4/2-5 Grote Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 11 -
30-4/2-5 Kleine Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 17 -
18/19-04 Promo D Int. + Promo klasse Kerkdriel 5 6 -
14/15-03 Promo D Int. Klasse, Kerkdriel - - 7
07-02 Grote Groep NK Show Almere - 3 -
07-02 Kleine Groep NK Show Almere - 2 -
07-02 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
04-10 Promo C NRB Cup, Nieuwegein 1 5 3
16-06 Promo C Promo Klasse, Mierlo 5 4 2
23/25-05 Promo C SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 4 -
25/26-04 Jeugdgroep 1 EK Show Almere - 13 -
23-02 Promo C Promo Klasse, Mierlo 3 5 3
25-01 Grote Groep NK Show Almere - 4 -
25-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
03-11

Klasse 14-15 jaar

Team 2

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

13

Team

3

06-10 Pupil B2 NRB-Cup, Kerkdriel 4 15 3
09-06 Pupil B2 Kerkdriel 1 9 4
25/26-05 Promotionnelles 4 SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 2 -
14-04 Pupil B2 Nieuwegein 11 2 3
02-03 Pupil B Clubkampioenschappen - 1 -
26-01 Grote Groep NK Show Rotterdam - 2 -
26-01 Jeugdgroep 1 NK Show Rotterdam - 3 -
2012
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
21-10 14-16 jaar

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

12

Team

4

6/7-10 Pupil B 1 NRB Cup. Mierlo 8 11 7
03-06 Pupil B Zaandam 7 14 8
22-04 Pupil B Valkenswaard 9 10 6
31-03 Pupil B Clubkampioenschappen - 7 -
11-02 Jeugdgroep 1 NK Show Rotterdam - 5 -
2011
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
06-11 Jonger dan 12 jaar

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

14

Team

3

30-10 Figurentest Pupil Zaandam geslaagd - -
08-10 Pupil B NRB Cup, Valkenswaard - 23 -
29-05 Pupil B Kerkdriel - 18 -
17-04 Pupil B Mierlo - 25 -
03-04 Pupil B Clubkampioenschappen - 7 -
23-01 Vrijrijtest Pupil ? - geslaagd -
2010
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
06/07-11 Pré-pupil A/B

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

2

Team

5

12-09 Pré-pupil B

Clubkampioenschappen

-

4

-

19/20-6. Pré-pupil B

?

-

15

-

28-03 Vrijrijtest Pré-pupil

?

-

geslaagd

-

14-03 Rolrinckel C

Nieuwegein

-

3

-

Februari Cadetgroep

NK. Show, Mierlo

-

4

-

2009
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
7/8-11 Pré-pupil B/C

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

8

Team

2

26-09 Rolrinckel C Clubkampioenschappen - 4 -
16-05 Rolrinckel C Winschoten - 7 -
14-03 Rolrinckel C Moerkapelle - 4 -
2008
Datum.... Klasse.................. Evenement/plaats....................... Figuren Vrijrijden Combinatie
01-11 Rolrinckel A/B

Teamwedstijd Zaandam

Uitgekomen voor Z.R.C.

- -

Team

3

19-10 Rolrinckel B Clubkampioenschappen - 8 -
18-05 Rolrinckel B Nieuwegein - 24 -
02-03 Rolrinckel B Zaandam - 9 -