Leden

Eylisch Brens

Naam Eylisch Brens
Geboortedatum 25-07-2000
Lid sinds P
Klasse Vrijrijden Mini C
Klasse Roldansen Jeugd
Trainster roldansen R3 en R4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen
2016
Datum Klasse Evenement/plaats Show Vrijrijden Combinatie Roldansen
21-05 Espoir C C Klasse Wedstrijd Nieuwegein - 3 - -
30-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere 2 - - -
30-01 Kleine Groep NK Show Almere 2 - - -
30-01 Grote Groep NK Show Almere 2 - - -
2015
Datum Klasse Evenement-plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
03-10 Klasse 4 NRB Cup Zaandam - 4 - -
27/28-06 Cadet NK Mierlo 4 - - -
06/07-06 Cadet Int. + Promo Klasse Nieuwegein - - - 7
30/31-05 Promo C Int. + Promo Klasse Zaandam - 8 - -
30/31-05 Cadet Int. + Promo Klasse Zaandam 2 - - -
15/16-05 Cadet Crystal Tulip Cup Moerkapelle - - - 18
30-4/2-5 Grote Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 11 - -
30-4/2-5 Kleine Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 17 - -
18/19-04 Promo C Int. + Promo Klasse Kerkdriel - 9 - -
18/19-04 Promo D Int. + Promo klasse Kerkdriel 3 - - -
14/15-03 Cadet Int. Klasse, Kerkdriel - - - 8
07-02 Grote Groep NK Show Almere - 3 - -
07-02 Kleine Groep NK Show Almere - 2 - -
07-02 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
02-11

Klasse 14-16 jaar

Team 2

Teamwedstrijd Zaandam - -

Team

1

-
04-10 Promo C NRB Cup, Nieuwegein 2 2 1 -
06-07 Cadet Clubkampionschappen - - - 4
27/29-06 Cadet NK Zaandam - - - 10
15-06 Promo C Promo Klasse, Mierlo 6 2 3 -
14-06 Cadet Int. Klasse, Mierlo - - - 10
29/31-05 Cadet Crystal Tulip - - - 19
23/25-05 Cadet SBS Trophy Brain LÁlleud,België - - - 6
23/25-05 Promo B SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 1 - -
25/26-04 Jeugdgroep 1 EK Show Almere - 13 - -
13-04 Cadet Vrije dans, Kerkdriel - - - 10
15-03 Cadet Verplichte solodans, Bergen op Zoom - - - 8
23-02 Promo C Promo Klasse, Mierlo 5 3 2 -
25-01 Grote Groep NK Show Almere - 4 - -
25-01 jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
06-10 Pupil B1 NRB-Cup, Kerkdriel 2 5 1
21/23-06 Aspirant NK. Dans Mierlo - 6 -
09-06 Pupil B1 kerkdriel 1 5 2
01-06 Aspirant Roldanswedstrijd Mierlo - 6 -
25/26-05 Promotionnelles 3 SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 4 -
14-04 Pupil B Nieuwegein 2 8 3
02-03 Pupil B Clubkampioenschappen - 4 -
24-02 Vrijrijtest Pupil Mierlo - Geslaagd -
26-01 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 7 -
2012
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
21-10 Pré-Pupil B/C

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

2

Team

2

6/7-10 Pupil B 1 NRB Cup, Mierlo 12 - -
03-06 Pupil B Zaandam 4 - -
02-06 Pré-Pupil B Zaandam - 2 -
22-04 Pupil B Valkenswaard 10 - -
21-04 Pé-Pupil B Valkenswaard - 1 -
31-03 Pré-Pupil B Clubkampioenschappen - 2 -
04-03 Figurentest Pupil Mierlo Geslaagd - -
11-02 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 6 -
2011
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
05-11 Pré-pupil B/C

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

8

Team

1

28-05 Pré-pupil B

Kerkdriel

17 10 13
03-04 Rolrinckel C Clubkampioenschappen - 1 -
27-03 Vrijrijtest Pré-pupil Zaandam - geslaagd -
19-03 Rolrinckel C Winschoten - 5 -
2010
Datum.... Klasse................ Evenement/plaats......... Figuren Vrijrijden Combinatie
12-09 Rolrinckel B Clubkampioenschappen - 4 -
01-05 Rolrinckel B Zaandam - 5 -
14-03 Rolrinckel B Nieuwegein - 9 -

Aanvullende gegevens