Leden

Daphne Voogd

Naam Daphne Voogd
Geboortedatum 02-11-2000
Lid sinds 2006
Klasse Vrijrijden Espoir C
Klasse Roldansen Jeugd
Trainster Roldansen R3 en R4

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen
2016
Datum Klasse Evenement/plaats Show Vrijrijden Combinatie Roldansen
13/15-10 Jeugd Hettange 26
25/26-06 Jeugd NK Dans Kerkdriel - - - 3
28-05 Jeugd Int. Klasse Dans Mierlo - - - 4
21-05 Espoir C C Klasse wedstrijd Nieuwegein - 1 - -
06/07-05 Jeugd Crystal Tulip Cup Moerkapelle - - - 6
09/10-04 Jeugd Int. Klasse Dans Zaandam - - - 3
26/27-03 Jeunesse Int. Rollerdance Contest Issy Paris, Frankrijk - - - 16
30-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere 2 - - -
30-01 Groot Kwartet 2 NK Show Almere 5 - - -
30-01 Kleine Groep NK Show Almere 2 - - -
30-01 Grote Groep NK Show Almere 2 - - -
2015
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
03-10 Klasse 3 NRB Cup Zaandam + 4 - -
26-09 Gevorderd B Vrije Klasse Kerkdriel - 1 - -
19/20-06 Cadet NK Moerkapelle - - - 5
06/07-06 Cadet Int. + Promo Klasse Nieuwegein - - - 5
15/16-05 Cadet Crystel Tulip Cup Moerkapelle - - - 17
09/10-05 Gevorderd B Vrije Klasse Zaandam - 1 - -
30-4/2-5 Grote Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 11 - -
30-4/2-5 Kleine Groep EK Show Bremerhaven, Duitsland - 17 - -
14/15-03 Cadet Int. klasse, Kerkdriel - - - 5
07-02 Grote Groep NK Show Almere - 3 - -
07-02 Kleine Groep NK Show Almere - 2 - -
07-02 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
06-07 Vrije Klasse gevorderd Clubkampioenschappen - 4 - -
06-07 Cadet Clubkampioenschappen - - - 3
27/29-06 Cadet NK Zaandam - - - 8
14-06 Cadet Int. Klasse, Mierlo - - - 7
29/31-05 Cadet Crystal Tulip - - - 16
23/25-05 Cadet SBS Trophy Brain L'Alleud,België - - - 7
23/25-05 Promo B SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 11 - -
18-05 Gevorderden B Vrije klasse, Valkenswaard - 12 - -
25/26-04 Jeugdgroep 1 EK Show Alemere - 13 - -
13-04 Cadet Int. Klasse Vrije dans, Kerkdriel - - - 7
15-03 Cadet Int. Klasse Verplichte dans, Bergen op Zoom - - - 7
25-01 Grote Groep NK Show Almere - 4 - -
25-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
06-10 Pupil B1 NRB-Cup, Kerkdriel - 10 - -
21/23-06 Aspirant NK. Dans Mierlo - 5 - -
09-06 Pupil B1 Kerkdriel - 12 - -
01-06 Aspirant Roldanswedstrijd Mierlo - 5 - -
25/26-05- Promotionnelles 3 SBS Trophy Brain L'Alleud,België - 9 - -
14-04 Pupil B1 Nieuwegein - 5 - -
02-03 Pupil B Clubkampioenschappen - 11 - -
26-01 Grote Groep NK Show Rotterdam - 2 - -
26-01 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 7 - -
2012
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
25-11 Vrijrijtest Pupil Valkenswaard - Geslaagd - -
02-06 Pré-Pupil B Zaandam - 4 - -
21-04 Pré-Pupil B Valkenswaard - 4 - -
31-03 Pré-Pupil B Clubkampioenschappen - 3 - -
11-02 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 6 - -
2011
Datum.... Klasse................. Evenement/plaats........ Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
05-11 Pré-pupil B/C

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

16

Team

2

-
28-05 Pré-pupil B Kerkdriel 21 15 16 -
16-04 Pré-pupil B Mierlo - 16 - -

Aanvullende gegevens