Kylie Helsdingen

Naam Kylie Helsdingen
Geboortedatum 10-08-2000
Lid sinds 2006
Klasse Vrijrijden Jeugd
Klasse Figuren Jeugd
Klasse Roldansen Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen
2016
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Show Roldansen
20/22-10 Jeugd Interland Zurich 16
02/03-07 Jeugd NK Nieuwegein 1 2 - -
25/26-06 Jeugd NK Dans Kerkdriel - - - 5
05-06 Jeugd Int. Klasse Mierlo 1 1 - -
28-05 Jeugd Int. Klasse Dans Mierlo - - - 5
24-04 Jeugd Int. Klasse Nieuwegein 1 3 - -
09/10-04 Jeugd Int. Klasse Dans Zaandam - - - 5
30-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - - 2 -
30-01 Klein Kwartet 1 NK Show Almere - - 2 -
2015
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
22/25-10 Cadet Interland Duitsland - 13 - -
24-8/01-09 Cadet EK Ponte Di Legno, Italie 15 - - -
26/31-07 Cadet EuropaCup Dijon, Frankrijk - - - 16
27/28-06 Cadet NK Mierlo 1 1 - -
19/20-06 Cadet NK Moerkapelle - - - 2
06/07-06 Cadet Int. + Promo Klasse Nieuwegein - - - 4
30/31-05 Cadet Int. + Promo klasse Zaandam 1 1 - -
23/24-05 Cadet SBS Brain L'Alleud België + 3 - 3
15/16-05 Cadet Crystal Tulip Cup Moerkapelle - - - 11
18/19-04 Cadet Int. + Promo Klasse Kerkdriel 1 1 - -
03/05-04 Cadet Saen Trophy Zaandam 2 4 2 -
14/15-03 Cadet Int. Klasse Kerkdriel - - - 2
07-02 Grote Groep NK Show Almere - 3 -
07-02 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
07-02 Klein Kwartet 1 NK Show Almere - 1 - -
2014
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
02-11 Klasse 12-14 jaar, Team 1 Teamwedstrijd Zaandam - -

Team

1

-
23/25-10 Cadet Interland              Bergen Op Zoom - 10 - -
18-8/23-8 Cadet EK Rence, Slovenie 15 - -
06-07 Cadet Clubkampioenschappen - 2 - 1
27/29-06 Cadet NK Zaandam 1 4 1 4
14-06 Cadet Int. Klasse Mierlo - - - 5
29/31-05 Cadet Crystal Tulip - - - 17
23/25-05 Cadet SBS Trophy Brain L'Alleud, België - 2 - 4
10/11-05 Cadet Int. Klasse, Zaandam 1 1 1 -
25/26-04 Cadet Kwartet EK Show Almere - 12 - -
25/26-04 Jeugdgroep 1 EK Show Almere - 13 - -
13-04 Cadet Int. Klasse. Kerkdriel + Vrije dans - 1 - 6
04/06-04 Cadet Saen Trophy, Zaandam 3 9 3 -
16-03 Cadet Int. Klasse, Mierlo 2 - - -
15-03 Cadet Int. Klasse Verplichte dans, Bergen op Zoom - - - 6
25-01 Grote Groep NK Show Almere - 4 - -
25-01 Cadet Kwartet NK Show Almere - 2 - -
25-01 Jeugdgroep 1 NK Show Almere - 3 - -
2013
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie Roldansen
03-11

Klasse 12-13 jaar,Team 1

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

2

Team

1

15-10 Espoir Europacup Guyan Meastras, Frankrijk - 15 -
10/12-10 Espoir Interland Zürich, Zwitserland - 8 -
28/30-06 Espoir Prestige Int. Parijs, Frankrijk - 9 -
21/23-06 Aspirant A NK. Mierlo 1 2 1
26/26-05 Aspirant A Zaandam 1 2 1
20/21-04 Aspirant A Nieuwegein 1 2 2
05/07-04 Espoir Saen Roller Trophy, Zaandam - 5 -
02-03 Aspirant A Clubkampioenschappen - 2 -
26-01 Jeugdgroep 1 NK Show Rotterdam - 3 -
2012
Datum Klasse Evenement/plaats........ Figuren Vrijrijden Combinatie
01/03-11 Aspirant Interland Smorum, Denemarken - 11 -
21-10 tot 12 jaar

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

1

Team

1

26-06/1-7 Espoir Prestige Int. Parijs, Frankrijk - 24 -
22/24-06 Aspirant A NK. Nieuwegein 1 7 3
12/13-05 Aspirant A Beek en Donk,Valkenswaard 1 4 1
14/15-04 Aspirant A Nieuwegein/Mierlo 1 3 3
6/8-04 Espoir Saen Trophy, Zaandam - 7 -
31-03 Aspirant A Clubkampioenschappen - 3 -
11-02 Jeugdgroep 2 NK Show Rotterdam - 6 -
29-01 Vrijrijtest Aspirant Kerkdriel - Geslaagd -
29-01 Figurentest Aspirant Kerkdriel Geslaagd - -
2011
Datum....... Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
06-11 Jonger dan 12 jaar

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

1

Team

1

31-10/5-11

Pupil A

Europacup Gujan Mestras, Frankrijk

- 14 -
2/4-07 Pupil A

NK. Mierlo

1 1 1
14/15-05 Pupil A

Valkenswaard Vrijrijden

Beek en Donk Figuren

1 3 2
03-04 Pupil A Clubkampioenschappen - 3 -
2010
Datum Klasse Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie.
14/16-10 Pupil A Interland België - 11 -
12-09 Pupil A Clubkampioenschappen - 2 -
6/7-11 Pupil A

Teamwedstrijd

Valkenswaard

-

Individueel

1

Team

1

2t/m9-07 Pupil A NK. Zaandam - 2 -
05-06 Pupil A Nieuwegein - 3 -
24-04 Pupil A Valkenswaard - 5 -
28-03 Vrijrijtest Pupil A Zaandam - Geslaagd -
2009
Datum Klasse........... Evenement/plaats Figuren Vrijrijden Combinatie
26-09 Pré-pupil A Clubkampioenschappen. -

3

-

7/8-11 Pré-pupil A

Teamwedstrijd

Nieuwegein

-

Individueel

1

Team

1

20-06 Pré-pupil A Zaandam - 11 -
21-03 Pré-pupil A Zaandam - 2 -
2008
Datum Klasse.............. Evenement/plaats Figuren. Vrijrijden. Combinatie.
23-11 Vrijrijtest Pré-pupil A

Kerkdriel

-

Geslaagd

-

1/2-11 RolrinckelA/B

Teamwedstrijd

Zaandam

-

Individueel

5

Team

2

18-05 Rolrinckel B Nieuwegein - 3 -
02-03 Rolrinckel B Zaandam - 6 -

Aanvullende gegevens